Sky Net 24 Poznań

Oferta dostosowana do potrzeb

Wierzymy, że tylko kompleksowe podejście do wykonywanych prac jest gwarancją solidnego i pewnego wykonania. Dlatego nasza oferta nie ogranicza się do wymienionych usług. Cechujemy się komunikatywnością, elastycznoscią i dokładnością. Zatem zgodnie z potrzebą danej inwestycji wykonujemy indywidualną ocenę podejmowanych prac jeszcze na etapie projektowania. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta.
Nasze usługi świadczymy zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Każde zadanie traktujemy indywidualnie. Naszym priorytetem w prowadzonych pracach jest pełna współpraca w prowadzonych działaniach razem z klientem. Instalacje techniczne wykonujemy od A do Z!

Oferta spawarek

Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości spawarek światłowodowych w dobrej cenie to zgłoś się do nas! Sprowadzamy używane spawarki światłowodowe, obcinarki oraz reflektometry. W tym celu zapraszamy do kontaktu.

Usługi świadczone przez nas:

Budowa przyłączy technicznych
Przyłącza teletechniczne - również światłowodowe. Zajmujemy się przygotowaniem i budowy przyłączy abonenckich. Zarówno dla firm jak i osób indywidualnych.
Wykonywanie przecisków podziemnych
W miejscach, gdzie prowadzenie instalacji teletechnicznych jest utrudnione - oferujemy przeciski pod drogami, które nie wpływają na ruch drogowy oraz nie uszkadzają powierzchni jezdnej.
Budowa kanalizacji technicznych
Kompleksowe przygotowanie kanalizacji teletechnicznej od wytyczenia rowów dla kabli, wykonania wykopu i ułożenia kabli po ubicie, rozplanowanie i uzupełnienie ziemi.